Obiady i inne dania na zamówienie Usługi cateringowe na terenie Tczewa i okolic

Obsługa firm i osób prywatnych.

Restauracja Tina z Tczewa wychodząc naprzeciw oczekiwaniom klientów, proponuje obsługę cateringową dla firm oraz osób prywatnych na wszelkie spotkania i uroczystości.

Spotkania firmowe, wesela, chrzciny, urodziny oraz inne uroczystości - na te wszystkie okazje potrzebujesz obsługi cateringowej, którą jesteśmy gotowi zaoferować. Dobra kuchnia tradycyjna, dbałość o świeżość składników oraz dobrze dobrany personel kuchenny pozwalają nam zagwarantować państwa zadowolenie.

Zadzwoń i zapytaj o nasz catering. Tczew i okolice to nasz obszar, na którym działamy i obsługujemy. Nasze menu jest elastyczne i dostosujemy się do Twoich preferencji. Możesz zamówić w cateringu kompletne obiady, zupy, makarony, dania mięsne, sałatki, ziemniaki, ale także dania ściśle wegetariańskie.

Zadzwoń w sprawie cateringu - Tczew
58 777 05 77
58 530 30 00

Od wielu lat specjalizujemy się w organizacji bankietów. Przygotowujemy menu tradycyjne, regionalne oraz potrawy z kuchni całego świata.Wszystkie potrawy przygotowywane są z wyselekcjonowanych, najwyższej jakości produktów. Szefowie kuchni zaś stale wzbogacają ofertę.Realizując zlecenia każdorazowo opracowujemy, dopasowując do miejsca i charakteru bankietu, koncepcję aranżacji stołów, menu i zakres obsługi. Przygotowujemy oferty cateringowe, dostosowane do indywidualnych wymagań. Przy sporządzaniu menu pomagamy w doborze ilości oraz rodzaju potraw i napojów. Pomożemy Państwu wybrać menu, odpowiednio dopasowane do charakteru imprezy, osób biorących udział, pogody i oczywiście wymagań budżetowych.Przyjęcia organizujemy również w naszym lokalu.Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty!