Catering i sala na komunię Organizacja imprez na komunię

Tczew - restauracja Tina zaprasza na wszelkie uroczystości

Komunia to jedna z najważniejszych uroczystości dziecka. Przeżywa się ją tylko raz w życiu, dlatego ten dzień powinien być szczególnie zapamiętany. Po uroczystości Komunii w kościele, trzeba zaprosić rodzinę na ucztę. Co zrobić, kiedy masz niewielkie mieszkanie lub nie masz możliwości ani czasu przygotować jedzenie dla wszystkich gości? Ile się trzeba napracować, aby ugościć gości z Komunii każdy wie, dlatego wychodzimy do Was z pomocną ręką.

Sala na Komunię w Tczewie

Zamów komunijny catering dla Ciebie i Twojej rodziny. Zapisy warto zrobić w miarę wcześnie, ze względu na duże zainteresowanie uroczystością, jaką jest Komunia. Tczew zaprasza do restauracji Tina, gdzie zorganizujemy Komunię w profesjonalny sposób i sprawimy, że ten dzień będzie długo zapamiętany w pamięci Twojego dziecka.

Dania na komunię

Zaproponujemy Ci sprawdzone dania komunijne, ale jeśli masz swoje własne preferencje lub własny pomysł, zrealizujemy go dla Ciebie. Kulturalna i rzetelna obsługa wraz z kucharzami, którzy potrafią z każdego składnika stworzyć wspaniałe w smaku jedzenie, gwarantują zadowolenie w trakcie przebywania w naszym lokalu.

Rezerwacje

Aby zarezerwować termin na komunię, lub zapytać o szczegóły, zadzwoń! Jesteśmy pod numerem telefonu:
58 530 3000